Ляшка у Львові зустріли криками «ганьба» та облили зеленкою

18.06.2014 23:01

Щойно, о 21 40, біля Львівського обласного телебачення, куди на програму прибув народний депутат Олег Ляшко його зустріла понад сотня людей, переважно молодого віку. Про це з місця події передає кореспондент «Погляду».

Спершу пролунали вигуки «Слава Україні!», на які Ляшко радо відповів, очевидно, сподіваючись, що то зібралися його прихильники. Однак після того почали лунати вигуки «ганьба», «зрадник», а один з молодих людей бризнув на Ляшка зеленкою, обливши йому голову.

Охорона моментально евакуювали народного депутата на територію обласного телебачення. Зараз народ не розходиться, скандуючи: «Ляшко, вийди до на роду!»

Молоді люди, які зібралися біля телебачення пояснюють, що своїм протестом хотіли висловити негативне ставлення до постійного піару Олега Ляшка на темі армії. «Більшість тут присутніх були на Майдані. Наші знайомі помирають на сході, натомість на телебаченні ми постійно бачимо героя Ляшка. А нині він вирішив повчити жити і боротися львів’ян», – сказав один з учасників протесту.

Андрій Кондратьєв

Бирки: