Welcome to Russia: кримські кафе так і не відкрилися (відео)

10.06.2014 11:13

Незважаючи на обіцянки кримської «влади», повноцінний курортний сезон в анексованому Криму так і не розпочався. За станом на 8 червня пляжі західного узбережжя півострова залишаються порожніми, повідомляє krymr.com.

Так, в недільний день на пляж в Піщаному приїхали лише кілька десятків сімферопольців. Кілька місцевих жителів ходили навколо закритих літніх кафе, які, з їх слів, навіть відкривати немає сенсу.

«Заради кого відкриватися? Місцеві хитрі, приїжджають з усім своїм, а туристів тут не бачити», – поскаржився власник одного з прибережних кафе. Як повідомлялося раніше, кримська «влада» повідомила про зниження в 2-2,5 рази кількості туристів, які відвідали Крим у період травневих свят.

Зараз прогнозований показник туристичного потоку скоротився до 3 млн. осіб, тоді як ще на початку квітня в кримському «уряді» прогнозували про чисельність відпочиваючих у 8 млн. згідно з підсумками 2014 року.

У 2013 році Крим відвідали близько 6 млн. людей. З цієї кількості приблизно 4 млн. склали відпочиваючі з України, 1,5 туристи з Росії, ще близько 500 тис. – гості з інших країн світу. У цьому році українці переорієнтувалися на Болгарію, Грузію, а також курорти Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.

Бирки: