Заступник міністра МВС заважає діяльності спецбатальйону “Азов”

05.06.2014 12:54

З’явився запис, на якому перший заступник міністра МВС Володимир Євдокімов на нараді різко критикує роботу спецпідрозділів міліції, зокрема «Азов», і висуває пропозиції по їх розформуванню, нарікаючи на начебто «недисциплінованість» та остерігаючись проблем «еще и нас уберут».

Раніше, на цьому тижні під час прес-конференції щодо роботи тимчасової слідчої комісії ВР по розслідуванню обставин смерті О.Музичка, члени комісії, представники від Соціал-Національної Асамблеї – Олег Однороженко та Ярослав Бабич, звинуватили Володимира Євдокимова у саботуванні розслідування справи. Генеральна прокуратура погодилась із аргументацією речників і наразі переглядає результати службового розслідування МВС щодо вбивства Музичка.

У відповідь, щоб помститись, Євдокімов висунув пропозицію по розформуванню батальйону спеціального призначення «Азов», що складається в тому числі із активістів та прихильників СНА.

Реакція командирів інших підрозділів та структур була різкою, Семен Семенченко, командир батальйону «Донбасс» висловився так: «Руки прочь от наших братьев с батальона Азов. Распускать надо ряд областных УВД а не добровольческий батальон, который реально уничтожает террористов и которому батальон Донбасс не боится повернутся спиной в отличие от армии агрессивных бездельников умеющих воевать только в своих кабинетах. Если единственный аргументом для роспуска является непонимание некоторыми чиновниками сути борьбы с терроризмом то действительно это лечится только отправкой на фронт.»

Зі свого боку зазначимо, що дисципліна та військовий й ідеологічний вишкіл бійців батальйону «Азов» знаходяться на високому, зразковому рівні, що може слугувати прикладом для багатьох структур МВС. За час своєї діяльності «Азов» провів ряд успішних оперцій, що стали великим внеском у загальноукраїнську боротьбу на сході країн. Також покладаємо надії, що вище керівництво Володимира Євдокімова, в тому рахунку новообраний президент України Петро Порошенко, звернуть увагу на таку недобросовісну поведінку заступника міністра і приймуть адекватні заходи щодо його усунення з посади.

Ladna Kobieta