Росіяни повертають Україні поломану техніку

04.04.2014 13:15

Українську військову техніку, яку Росія захопила в Криму і тепер повертає Україні, повністю виводять з ладу

Про це розповів один з українських військових, що перейшов на бік окупанта, – пише Еспресо.tv з посиланням на Українську правду.

«Список техніки, яку нам віддають російські військові увесь час змінюється, на даний момент чітко відомо, що не повернуть 27 бензовозів, 3 польових авторемонтних майстерень, техніку продовольчої служби – польові кухні і т.д.», – сказав він.

«Склади недоторканних запасів із продовольством розкрадені, також у руки окупантів потрапила велика кількість української військової форми й спорядження», – додав військовий.

Та техніка, яку відправляють на материкову частину України, повністю виведена з ладу. Принаймні це стосується техніки з автомобільного батальйону, що розміщений у Бахчисараї. «Техніку ламали російські солдати, у двигунах за допомогою сокири ламали все, що можна», – додав співрозмовник.

Нагадаємо, 28 березня президент Росії Володимир Путін наказав почати передачу Україні озброєння і військової техніки з кримських частин, які не перейшли на бік російської армії. Проте українцям передають лише застарілу техніку.