У полоні Криму (фоторепортаж)

21.03.2014 16:38

Журналіст Костянтин Сова зробив репортаж про заблокований батальйон морських піхотинців у Федосії.

Знімки фотограф виклав у Фейсбуці.

«Ситуація із заблокованим батальйоном морпіхів особливо не змінилася , навколо військової частини все глибше і ширше окопуються російськими військами. Морпіхи до них звикли і ставляться без напруги», – пише Сова.

Фотожурналіст розповідає, що за службовим обов’язком йому доводиться часто через телеоб’єктив стежити за рухом в російських окопах і блокпостах.

«Я дуже часто бачу, як противники в біноклі та моноклі уважно досліджують територію наших морпіхів і при всьому при цьому – російські війська продовжують стверджувати , що вони захищають морпіхів від провокацій і набігів бандерівців – фашистів», – додає Костянтин Сова.

«Наші морпіхи всі розуміють, що доля Криму вирішена наперед , що вони в принципі нікому вже не потрібні і, що якщо Росія піде війною , то саме цей батальйон штурмуватиметься російськими солдатами», – зазначає журналіст.

«Але при всьому цьому хлопці служать Україні , щодня відпрацьовують стратегії оборони і наступу , несуть нічні бойові чергування , змінюючи один одного кожні дві години. А вдень вже відсипаються. Можливо це останні спокійні дні наших морпіхів. А може бути і наші теж ….», – пише Сова.