НАС ЗНОВУ ЦИНІЧНО ДУРЯТЬ З “ПЕРЕМИР’ЯМ”

20.02.2014 02:28

Якщо “домовились!!! з януковичем!!! про перемир’я!!!!” – це означає одне: 100% що у януковича зараз немає сил знести Майдан, “антитерористична операція” чи то не почалась, чи досі існує опір таким наказам.

Очевидно, що треба ще кілька днів, щоб підтягнути військові бульдозери і докупити окремих армійських офіцерів, які ще вагаються. В Будинку профспілок закатовані, з переламаними ВСІМА кінцівками, обпалені до вугілля трупи. Ось чого вони так вперто палили будівлю. Захоплені беркутом громадяни з зашитим взуттєвою ниткою ротом. Рукавиць з людської шкіри ще не повідомляли, думаю анонсують ближчим часом.

ТАКЕ в Україні витворяло тільки ЧК, НКВД, СС і гестапо. Але нічого, янукович зумів виховати нову плеяду талантів.
Відключене метро, перерізані всі дороги, поїзди на Захід не ходять, людей тупо вбивають з автоматів посеред дня. Гвалтують армію, щось ніби виходить. З Лук’янівського сізо повипускали урок і пороздавали саперні лопати (інфа 100%, мій інсайд, потім буду свідчити на суді).

Навіть риги виходять помалу із своєї ригофракції. Хоча відповідальність за вбивства на Грушевського, викрадення з катуваннями – їм з себе не змити. Пізно, батєнька. І голосування за “закони 16 січня.” Але вчасне розкаяння додає бонусів на суді, це правда.

Янукович знову втрачає контроль над країною.

Тому що у нас? Правильно, переговори. Дайте угадаю – всім розійтись, вироки Пшонка милостиво замість розстрілу дасть по 15 років – хто переживе катування? І звільнити всі адмінбудівлі і засудити екстремістів. Катам – премії і похвальні грамоти в кінозалі Верховної Ради. Я нічого не забула з попереднього перемир’я?

Леся Оробець