Хлопець, що назвав себе активістом “правого сектору” – розшукуваний в Росії вбивця

07.02.2014 02:35

3 лютого 2014 року так званий “активіст правого сектору” розповів про радикальні настрої на Євромайдані. Під час збору журналістів по справі їх побиття, таємничий активіст розповів про нібито радикалізм “Правого сектору”. Дане відео публікувала ТСН.

А на цьому відео “активіст” розповідає, що центр Волинської області-це Волинь, але такий області немає.

З 4’30:

“Правий сектор”, в свою чергу, відхрестився від невідомого “активіста”, зазначивши, що “навіть не бачили його на Майдані”.

Однак стали відомі ім’я та прізвище цього хлопця. За інформацією з соціальних мереж це Богдан Поночєвний, росіянин, син міліціонера, який в даний момент перебуває в розшуку через вбивство людини. Більше інформації публікувало видання “Комсомольская правда” в жовтні 2010 року.

Рішення суду по даній справі також викладено в мережі.

Постанова суду м.Самара Російської Федерації, про арешт Поночєвного Богдана Сергійовича, датована 3 лютого 2011 року.

Цікаво, що саме через 3 роки після рішення суду, 3 лютого 2014 року хлопець “засвітився” в українській пресі.

Хлопець досі знаходиться у Федеральному розшуку, що підтверджується офіційним сайтом служби.

А ось що про “активіста” повідомляє група Вконтакте ультрас київського Динамо:

“Очередная лажа где без сомнения чувствуется рука мусоров: якобы “бывший” активист Правого сектора говорит на камеру, признаётся, что сожалеет и так далее. Всё есть на видео. Но мир – тесен. И, оказалось, что этот юноша (в Правом секторе о котором ничего не знают, о чём они и заявили) тот ещё “активист”.

Информация требует официального подтверждения, но, что имеем: натворил дел в Самаре (судя по всему вот это дело: http://www.kp.ru/daily/24569/742221/), подался в бега и осел в Черкассах. Там “прибился” к местной околофутбольной движухе, представлялся Дмитрием, хотя реальное имя – Богдан. Называли в Черкассах его “Киса”. Потом от движухи отплыл, начал барыжить наркотой и судя по всему употреблять, а такие люди для мусоров – идеальная почва для работы и манипуляций. Поэтому неудивительно появление такого “таинственного активиста” с провокационными признаниями”.

INTV