Оболонський суд виносить рішення по затриманих активістах Майдану

24.01.2014 23:16

Трьом доведеться провести в СІЗО два місяці.

Сьогодні Оболонський районний суд Києва обирає запобіжний захід для активістів, затриманих на Грушевського, а також – для затриманих “Беркутом” Автомайданівці.

Як повідомляє кореспондент LB.ua з місця подій , ні адвокати , ні родичі не знали , коли почнуться засідання. Більш того , не були відомі навіть прізвища всіх активістів , чиї справи повинні були розглядатися . Під судом зібрався мітинг на підтримку затриманих. Журналістів у будівлю суду не пустили. Народні депутати – Олесь Доній , Ігор Швайка , Олександр Мирний , Андрій Іллєнко – намагалися організувати для журналістів прохід. Зав’язалася сутичка між нардепами і міліцією. В результаті нардепам і частини журналістів вдалося увійти всередину. Більше нікого в суд не пускають – кажуть , закінчився робочий день.

20-річному активісту Автомайдану Сергію Володько призначили 2 місяці в СІЗО.

Активісту Автомайдану Олександру Кравцову – аналогічно.

Під судом триває мітинг, учасники вимагають звільнити політв’язнів.
52e2ce0602795

Обрано запобіжний захід для 44-річного затриманого Василя Поповича у вигляді домашнього арешту. Поповича затримали на Грушевського, йому інкримінують хуліганство, ст. 296. Ще одного активіста Ігоря Місяка відправлять у СІЗО (в його відношенні відкрито кримінальне провадження за статтею “хуліганство). Місяк – автомайдановец.

Розпочалося засідання у справі Автомайданівці Олександра Кравцова
52e2be724a464

Суд призначив запобіжний захід Мар’яну Гаврилову, фотографу зі Львова, затриманому на Грушевського, два місяці під вартою. Симонова – засудили до домашнього арешту.
52e2c182a9139
16.32 . У суд доставили 15 активістів. Когось привезуть пізніше , а тих , хто перебуває в лікарні з важкими травмами , судитимуть заочно. Повідомляється , що всі 19 – Автомайданівці . Список доставлених ( у прізвищах можливі помилки , зчитувалося із запису від руки) :

1 . Андрій Ленец

2 . Віктор Давидяк

3 . Олексій Салига

4 . Андрій Лісовенко

5 . Сергій Володько

6 . Денис Сергієнко

7 . Ігор Місяк

8 . Дмитро Житній

9 . Ігор Палеха

10 . Андрійчук

11 . Василь Попович

12 . Сергій Симонов

13 . Мар’ян Гаврилов

14 . Сливинський

15 . Мільйорскій

За інформацією від Марії Матіос , молодшому з затриманих – 20 років , найстаршому – 73 . У одного із затриманих – Мар’яна Гавриліва – зміщений ніс , він не може підняти руку. Хлопця доставили до суду в порваній вишиванці.
Повідомляє LB.ua