На Тернопільщині голова райдержадміністрації змусив дітей вишивати портрет Януковича

15.01.2014 15:15

Volodymyr Motyka: “Коли мова йшла про те, що саме вчителі “працюючи” на виборчих дільницях фальсифікують результати виборів на користь влади, багато хто фиркав. А як вам ось це виховання молодого покоління?”

В день Старого Нового року, в Тернопільську ОДА завітали колядники зі Скалата. Діти, на чолі, зі своїми наставниками засівали в різних кабінетах чиновників, а також вітали очільника адміністрації Валентина Хоптяна.

Окрім колядок і щедрівок, вони подарували великий вишиваний портрет Віктора Януковича. Надзвичайно кропітка і скаладна робота зайняла у юних мешканців Скалата 2 місяці. До вишивання долучилось 15 осіб, більшість з яких вихованці гуртка “Вишиванка”.

- Ми хочемо, щоб Валентин Хоптян, як і обіцяв передав цю картину Віктору Януковичу. Вишивали ми його в знак вдячності Президенту. Ідею створити портрет висунув голова Підволочиської адміністрації. Загалом картина складається із семи кольорів та 16 відтінків, – розповідає одна з колядників – Василина.

На питання кого з відомих політиків діти ще хочуть вишити – конкретної відповіді поки немає. Але як буде час і натхнення, то можуть перенести на вишиванки і весь склад корпусу Верховної Ради, – говорять скалатські умільці.

http://ternopilinfo.com/