Янукович ввів кримінальну відповідальність за захоплення будівель

30.12.2013 15:58

Відповідний закон прецедент підписав 27 грудня.

За захоплення будівель в Україні будуть карати обмеженням або позбавленням волі до двох років.

Прецедент України Віктор Янукович підписав закон, згідно з яким вводиться кримінальна відповідальність за захоплення будівель, споруд підприємств, установ і організацій або за інше неправомірне втручання в їхню діяльність за відсутності ознак протидії законній діяльності, що призвело до порушення нормальної роботи.

Зокрема, за захоплення будівель та інших споруд закон передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до двох років.

У разі, якщо незаконні дії вчинені за попередньою змовою групою осіб або загальнонебезпечним способом, порушникам загрожує в’язниця на строк від двох до п’яти років.

Такі ж дії, які вчинені за участю працівників приватних охоронних організацій або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п’яти до 10 років з конфіскацією майна.

Також закон розширює перелік порушень порядку реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Раніше повідомлялося, що євромайданівців хочуть виселити з Будинку профспілок. Мітингувальникам призначили дату для виселення.

ТСН