Після побиття “Беркута” у лікарні помер активіст Євромайдану

24.12.2013 15:37

У Києві міліція жорстоко побила 41-річного Павла Мазуренка, який від отриманих травм помер в реанімації. Після побиття потерпілий повідомив друзям по телефону, що силовики побили його “за Майдан”.

За словами товариша Павла Олександра Бабака, наряд “Беркута” зустрів активіста 18 грудня на вул. Гната Юри по дорозі додому. Силовики затримали активіста, запитали документи, пише ЛігаБізнесІнформ.

“Замість документів у Павла була ксерокопія, з цього зробили висновок – приїхав на Майдан, мовляв, паспорт забрали старші. Зі словами “як нам набрид ваш Майдан” троє беркутівців жорстоко побили Павла і залишили на вулиці. Він сам добрався додому. Дружина викликала “швидку”. Приїхали, запропонували везти в лікарню. Павло відмовився, тому що дорого, думав, що обійдеться. Але не обійшлося. Через два дні він помер в реанімації 12-ї лікарні на Підвисоцького”, – повідомив Бабак.

За його словами, до медзакладу прийшов капітан Шевченківського РВВС, тому що в історії хвороби було записано – побитий на Майдані. Взяв свідчення у дружини Лесі, яка розповіла про всі обставини смерті. Тіло направили на судмедекспертизу.

“Сьогодні судмедексперти встановили діагноз – “пневмонія”. Леся – в шоці. Вбили людину і списали на пневмонію”, – обурився товариш загиблого.

За його словами, близькі Павла зараз планують знайти адвоката, щоб юридично можна було довести, що смерть активіста Майдану сталася через побиття, а також щоб знайти винних в побитті, що спричинило смерть.

Раніше повідомлялося, що в Києві беркутівці жорстоко побили і затримали студентів зі Львова, які брали участь у Майдані.