Революція в Україні таки почалася

24.12.2013 17:22
zCNODTGOPZ8

Ну що ж, наскільки всі ми знаємо – в Україні офіційно оголосили революцію! Почалося все зі звичайного мирного мітингу в підтримку євроінтеграції України. Ще не так давно, 24 листопада десятки тисяч людей крокували Києвом проти рішення президента України Віктора Ялинковича, і не здогадувалися, що все це перетвориться в справжню революцію.

1 грудня 2013 року в Україні офіційно проголошено початок революції та всеукраїнський страйк.

Причин для проголошення революції було вдосталь, найбільше людей зі всього світу та звичайних українців вразило побиття мирних протестувальників на Майдані Незалежності бандформуванням “Беркут” в ніч з 29 на 30 листопада. Того раннього суботнього дня втомлених людей “беркутівці” загнали у кільце та почали безжально лупцювати. Били всіх, і старих, і молодих, не жаліли навіть дітей. Після побоїща людей прихистив до себе Михайлівський собор, там люди збиралися, відновлювали сили та готувались до масштабного мітингу, який повинен був відбутись відразу ж наступного дня. І того ж, наступного дня кількасот тисячна колона, яка рушила від пам’ятника Тарасу Шевченку перехопила Майдан Незалежності, який був оточений після розгону “Беркутом”. Після такого жорстокого розгону люди почали будувати барикади на випадок повторної спроби нападу. І тут в Києві почалися протестні антивладні мітинги. Тисячі людей пікетували урядові будівлі. В опозиції вже на той час були чіткі вимоги, серед яких: “Відставка Уряду Азарова”, “Відставка президента”.

Нічний розгін Євромайдану не був останнім випадком сутичок з міліцією. Адже ще була “сутичка” під стінами Адміністрації Президента, “сутичкою” це важко назвати, багато журналістів, які були в епіцентрі подій казали, що там була справжня війна! І багато самих журналістів дуже постраждали там, серед них є й іноземні. Виникає кілька питань, 1 – звідки у мирних євромайданівців, які були в той час під Адміністрацією Президента взялися коктелі “Молотова”, ланцюги, якими били 18-річних бійців ВВ? 2 – Що то за автобуси, яких зафіксували журналістські камери в’їжджали у двір АП?? – Відповідь на ці питання проста – ці сутички були заздалегідь сплановані владою! Сценарій дій був таким: В Адміністрацію Президента завозять проплачених “тітушок”, які непомітно вливаються до протестувальників, потім вони атакують шеренгу бійців ВВ, які перекрили дорогу, вони б’ють із застосуванням різних предметів і навіть транспорту міліцію, яка заховалася за щитами та не відповідає взаємністю. Після певного проміжку часу “тітушки” так само непомітно зникають (що й було зафіксовано на відео) і після цього усі сили “Беркуту”, які були в той час під АП нападають на всіх присутніх там євромайданівців та журналістів, а вони у відповідь застосовували ноги та загадали шкільні часи фізкультури – всі почали утікати боячись попастися в руки розлюченим “беркутівцям”. Усіх, кого “Беркут” впіймав, першим ділом робили масаж від ніг до голови, а потім зводили в одне місце де продовжували лупцювати, й лише після цього пакували в автозаки. Одна з журналістських камер зафіксувала, як “Беркутівець” вибив відео камеру з рук людини, яка просто йшла та знімала все, що там відбувалося! А також є відео, де показано, як впіймали кількох хлопців та прямо на місці почали ногами бити в обличчя.

13 грудня Партія Регіонів почала збирати людей для проведення так званого АнтиМайдану. Методи збору людей в них не змінилися – зібрали проплачених “тітушок”, яким вже вкотре заплатили у двічі менше ніж обіцяли, та зганяли бюджетників з погрозою звільнення. На Європейській площі, де вони збирались була не досить приємна атмосфера – п’яна молодь, на кожному кроці папірці, стакани, пляшки з-під алкоголю.

Дійшло все це до того, що лідери опозиції офіційно проголосили в Україні революцію! Наразі йде боротьба не за підписання угоди про асоціацію з ЄС, а проти чинного уряду та президента! Зараз багато людей побоюються введення надзвичайного стану в країні, адже це дасть право застосовувати вогнепальну зброю проти людей, і тоді почнеться справжня громадянська війна.

Зараз революція в країні не вщухає, люди продовжують стояти на Майдані. Вимоги ті, які й були – відставка уряду та президента.