Учасники антимайдану пікетували Партію Регіонів за невиплату обіцяного (відео)

23.12.2013 10:19

У центрі Києва біля одного з офісів Партії регіонів учасники провладного мітингу в Маріїнському парку влаштували акцію протесту: активістам не виплатили обіцяну винагороду.

Мітингувальники заявили, що після завершення акції вони не отримали грошей від посередників, ‒ пише “Радіо Свобода”.

Заплатити їм нібито обіцяли, але розрахунок затягнувся на кілька годин.

«Нас більше 80 чоловік. Кожному платити обіцяли по 100-200 гривень за день … Більше 1000 доларів в цілому. Якщо порахувати, там божевільна сума виходить. Нам все заплатили, але не нам, а людям, які повинні були гроші нам віддати. А вони в останній день поїхали, десь «загубилися», ‒ кажуть активісти.

«Ми за президента на площі (у Маріїнському парку) об’єднувалися, за Росію, за батьківщину, прийшли туди з усією душею і серцем, а тут так некрасиво з людьми чинять, таке свинство», ‒ кажуть обурені мітингувальники.

За словами активістів, вони приїхали на мітинг із Сум, Донецька, деякі ‒ з Києва.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook нардеп від Батьківщини Арсен Аваков, портьє в готелі «Київ» повідомив, що «мітингувальники прийшли за грошима в готель ‒ їм Олег Калашников сказав, що штаб тут». Молоді люди вели себе агресивно і ледь не побили персонал. Пізніше, дізнавшись де знаходиться офіс ПР, активісти пішли на Липську.