Знову… Знову.. Знову…

19.12.2013 19:02
451067_net-rabstva-beznadezhnee-chem-rabstvo-teh-rabov

Знову, Знову, Знову….

Щодня відкривши інтернет , новини, є дике бажання побачити радісні звістки, чи хоча б ОДНУ радісну звістку. ПРОТЕ, вчора, 17 грудня 2013 року, Україна повернулася попою до цивілізованого світу, та стала шлюхою Путіна. Особисто до Путіна, претензій не маю – він герой свого часу, «траха весь світ, і якось допомагає своїй країні, виводить її на світовий рівень, робить все для процвітання власного, та Росії» ОДНАК. НЕ ЗА НАШ РАХУНОК! А Ти згоден ?

На мою думку, все що публікується про дані угоди у ЗМІ, це чітко відфільтрована інфа, і всю підноготну ніхто не покаже, оскільки всі ці статі, друкуються чітко по плану, мабуть вже заплановано на місяці вперед, де ГОДУЮТЬ людей інфою, відволікають різними вибухами, всі провладні ЗМІ різко забули про майдан.
ПЕЧАЛЬ. ПЕЧАЛЬ. ПЕЧАЛЬ.

Я не хочу бути під россією.

Хочеться розпочати з історії, яку я прочитав в інеті. Відбувалася відразу після побиття студентів на майдані.

Далі з памяті по словам артора:

«Сиджу з дідом, дивлюсь новини. Показують нічне побиття студентів, розбиті голови, кров, та суровий як не до своїх беркут. Я в шоці. Дивлюсь у діда покотилася сльоза по щоці. Та каже «Що назад синку до цих собак, що так б’ють народ, не хочеться. … дослівно не пам’ятаю, але логіка така:

Дідусь, вже старий роботяга, який пережив війну, декілька голодоморів, що також були штучно спровоковані Московською владою, для надлому, підриву українського духу, проживши часи репресій, та соловків , відразу все зрозумів, та зробив наступне.»
Мовчки встав, пішов у себе у кімнату, щось дістав, та приносить мені п’ять сотень гривень та каже: їзджай синку відстоюй своє майбутнє, та власне право на власне волевиявлення! Не дозволь їм захопити країну.
Зараз сижу у потягу, та пишу це Вам. Я їду до Києва не один, У вагоні нас таких 5 чоловік зібралося, сидимо спілкуємося.»

ПРИЄДНУЙСЯ!

ЩО я хочу цим сказати:

Можно розповідати багато цікавих фактів з минулого, про московський уряд та їх відношення до України. Історія ще багата фактами, які не встигли стерти та забути. Це потяне на нову статтю…

Проте я більше ніж переконаний, що всі ці офіційні заяви є лише каскадом для досягнення певних цілей, наприклад перерозподілу влади на Україною, та окремими її частинами, здача промисловості, зміцнення про-російського представництва в Україні. Раніше були скрізь Донецькі, тепер чикаємо Московських.

БЛяяяяя. А ДЕ Ж УКРАЇНСЬКІ ? НАРОДНІ?

Тому перспективи у народа – це запряжена КОНЯКА. Рік кобили (ЛОШАДІ), так ось WELCOME.
Вітаємо у новому 2014 року КОНЯ, у вигляді Україна кінь для росії, але вже назавжди… якщо ти цього не зміниш!

Звісно співпрацювати потрібно з усім світом, але не за таку плату. по глобальному це виглядає так:
До влади прийшла баниться група осіб (ОПГ), що вдало знищила всі справи проти себе, досягала свого положення шляхом продажу чужого майна, крадіжок з бюджету та майна народу, і зараз з ПОТРАЗАМИ ПРОДАЄ ЦІЛУ КРАЇНУ. І зникне. Чи понагліє та буде доїти вічно. Тому, як на мене, це зовсім неприйнятна ситуація. Треба приймати якісь рішення.

єдине що можу сказати: слід прослідкувати за сталенням опозиції сто воно даного питання, зараз всі вийдуть на чисту воду.

Дякую. Однодумці приєднуйтесь. http://vk.com/69artur

Кому не подобається – Азіров каже Хій.