В Рівному за кульки з Януковичем відкрили кримінальне провадження

26.11.2013 18:11


22 листопада портрет Віктора Януковича, причеплений до кульок, громадські активісти запустили в небо на Євромайдані у Рівному. Це стало приводом до відкриття кримінального провадження рівненською міліцією. А також приводом до обурення та глузування активних громадян та журналістів, яке переросло в акцію підтримки активістів під стінами міського відділу міліції.

Протестуючі громадські активісти, журналісти і депутати підготували кульки з портретами та карикатурами на Віктора Януковича та Миколу Азарова. Таким чином вони намагались підкреслити абсурдність відкриття цього кримінального провадження у країні, в Конституції якої гарантується право на свободу вираження поглядів.

Акція була проведена до часу, коли слідчий викликав на допит громадських активістів. Хоча після анонсування акції в ЗМІ міліція передумала допитувати активістів у саме цей визначений час.

Стаття 34 Конституції України (витяг): «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань».

Позиції всіх сторін конфлікту, оцінку юристів, міліції, прокуратури та громадських активістів читайте і дивіться на фото і відео незабаром на ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ.

http://4vlada.com/rivne/31423