Опозиція кличе українців на мітинг за асоціацію із ЄС

13.11.2013 20:44

Опозиція закликає українців вийти на акцію на підтримку підписання асоціації із Європейським союзом.

Про це йдеться у спільному зверненні парламентських фракцій “Батьківщина”, “Свобода” та УДАР.

“13 листопада 2013 року фракція Партії регіонів за вказівкою президента Януковича провалила голосування за ключовий пакет євроінтеграційних законопроектів, який гарантовано відкривав Україні шлях до підписання історичної угоди про асоціацію з Європейським Союзом”, – зазначили вони.

“Українська опозиція, як і раніше, була готова віддати 100% голосів за всі євроінтеграційні закони, у тому числі за недосконалі президентські – про прокуратуру та про вибори”, – уточнили політики.

“Ми також пішли на важкі, але такі необхідні компроміси у питанні щодо подолання наслідків вибіркового правосуддя. Сама Юлія Тимошенко неодноразово чітко та публічно виступала із закликами не ставити підписання угоди в залежність від її особистої подальшої долі, якою б важкою вона не була”, – йдеться у заяві.

“Відвертий саботаж Партією регіонів євроінтеграційного пакету законопроектів означає лише одне – Віктор Янукович свідомо зриває підписання угоди про асоціацію з ЄС, позбавляє нас шансу на реалізацію багатовікового прагнення українського народу: бути повноправною та невід’ємною частиною вільної, демократичної європейської спільноти”, – вважають у трьох фракціях.

“Зрив угоди про асоціацію – це неминучий розворот нашої держави в минуле, у бік дикої неорадянської імперії під назвою “Митний союз”. Це закриті перед нами та нашими дітьми двері до цивілізованої Європи. Це клуб довічних президентів, до якого так прагне вступити особисто Янукович через наміри сфальсифікувати результати президентських виборів 2015 року”, – зазначають політики.

У трьох політичних силах переконані, що “зупинити такий розвиток подій може лише потужний громадянський спротив”.

Опозиція оголосила акцію на 12.00 24 листопада у Києві із закликом до громадян прийти і підтримати одну вимогу до Януковича: підписати угоду про асоціацію з ЄС на Вільнюському саміті “Східного партнерства”.

Українська правда