Напад слона на бегемота в Африці: вражаючі фото

13.11.2013 20:24

Незвичайну сцену між слоном і бегемотом відобразив фотограф дикої природи Ріан ван Шалквік в заповіднику в Віндхуці, Намібія.

Ван Шалквік, який працює лікарем у невеликому містечку на північному сході Намібії, проводив вихідні в заповіднику з дружиною Бонні. Вражаючі сцени розгорнулися в неділю після обіду, коли всі інші відвідувачі вже покидали заповідник.

“Я фотографував гіпопотамів у воді, коли під’їхав персонал і розклав траву, тому що тваринам нічого було їсти. Відразу близько 20 гіпопотамів вийшли з води і почали їсти. І тут великий слон вискочив з кущів і побіг до трави. Спочатку він поводився спокійно, але потім занервував і напав на відповідних до нього бегемотів», – розповідає ван Шалквік.

Коли мати-бегемотиха підійшла занадто близько, слон вирішив вжити радикальних заходів. Хоча вага дорослої самки бегемота може перевищувати 1,5 тонни, слон з легкістю підкинув її хоботом. Бегемотиха приземлилася на спину і покотилася до води. Після цього слон просто стояв і хитав головою, а самка бегемота спокійно пішла у воду.

Фото