Під Луцьком встановили знак Hollywood

23.10.2013 21:19

see here

У селі Гірка Полонка, що під Луцьком, майже десяток місцевих мешканців встановили знак Hollywood, який є маленькою копією американського.

Про це 23 жовтня ВолиньPost’у повідомив один з ініціаторів встановлення знаку Юрій Рудецький.

Знак розташований на узбіччі дороги Луцьк-Львів, біля мосту через річку Чорногузку. Це, каже він, якраз середина Гіркої Полонки. Встановлювали літери так, аби їх було видно з дороги.

«Ідея виникла ще півроку тому. Але втілили свій задум кілька днів тому, 21 жовтня. Букви робили близько двох тижнів», – розповів він.

«Нам хотілося розвеселити людей, показати, що життя не таке сіре, як його часто сприймають. Це зроблено для гарного настрою. Ну, і щоб Гірка Полонка мала свою «фішку». До речі, у мене скоро весілля. І біля цього знаку ми надумали влаштувати фотосесію», – зізнався Юрій Рудецький.

Усі літери виготовлені із дерев’яних дощок, побілені вапном, встановлені на таких же дерев’яних опорах. Висота кожної літери – майже три метри.

«Зауважень ніхто нам поки не робив. Але в селі різні розмови гуляють. Казали навіть, що то зробили інопланетяни», – розповів Юрій Рудецький.

Довідка

Голлівуд (англ. Hollywood) – район міста Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США), який розташований на північному сході від центра міста. Традиційно Голлівуд асоціюється з американською кіноіндустрією, тому що в цьому районі є багато кіностудій та проживає багато відомих кіноакторів.

Знак Голлівуду – відомий пам’ятний знак на Голлівудських пагорбах у Лос-Анджелесі. Знак був створений як реклама у 1923 році, але він виявився настільки популярним, що став фірмовим знаком кіноіндустрії США. Розташований на висоті 491 м над рівнем моря, на південному схилі гори Маунт-Лі Голівудських пагорбів, що є частиною хребта Санта Моніка.