Заарештований екс-нардеп Марков пообіцяв загризти Януковича

22.10.2013 18:44

Ігор Марков сьогодні був арештований правоохоронцями під час допиту у будівлі обласного управління внутрішніх справ. Про це повідомляє сайт політика.

Маркову було вручено повістку з вимогою з’явитися на допит в обласне управління внутрішніх справ на Єврейській, 12 о 18:00. Лідер партії “Родіна” з’явився до зазначеного часу, після чого джерела в правоохоронних органах повідомили про його арешт.

Колишньому народному депутату інкримінують організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. Сьогодні він був затриманий після вручення повідомлення про підозру у вчиненні хуліганських дій в 2007 році.

У міліції нагадали, що мова йде про події 2007 року, коли біля Одеської обласної адміністрації проходили пікети проти встановлення в місті пам’ятника Катерині ІІ. Маркова підозрюють в організації побиття учасників цієї акції, а також безпосередньо в самому побитті пікетувальників. Підозрюваний буде доставлений до суду для обрання запобіжного заходу. Ведеться розслідування.

20:12 Прихильникам екс-нардепа Ігоря Маркова вдалося прорватися у внутрішній двір будівлі облуправління внутрішніх справ на Єврейській вулиці в Одесі. Вони завадили правоохоронцям вивезти опального політика до столиці.

Міліціонери вже вивели Маркова в наручниках і посадили в машину, але проїхати їй не дав натовп. Не допомогли навіть співробітники “Беркута”. У підсумку лідера “Родіни” знову сховали в будівлі облУВС.

Замначальника відомства Анатолій Місюра пообіцяв присутнім, що Маркову дадуть поспілкуватися з прихильниками, після чого “родинці” залишили двір.

Сам же Марков пообіцяв загризти Януковича: