Команда Повєткіна про бій з Кличком: винен суддя

08.10.2013 14:48

Команда росіянина Олександра Повєткіна направить провідним боксерським організаціям протест з приводу суддівства бою Повєткіна з українцем Володимиром Кличком.

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС. За словами Дмитра Іванова, який представляє інтереси Повєткіна, пуерторіканський рефері Луїс Пабон, який обслуговував поєдинок, має бути відсторонений від роботи як мінімум на рік.

Іванов підкреслив, що перед церемонією зважування представники Повєткіна спілкувалися з Пабоном, вказуючи йому на те, що Кличко застосовує заборонені захвати й удари. Однак під час бою рефері, за словами Іванова, «ігнорував рекомендації» росіян і дозволяв українському боксеру порушувати правила.

Іванов також висловив думку, що під час поєдинку Пабон зараховував Повєткіну нокдауни, яких насправді не було. Скільки саме нокдаунів, на думку сторони Повєткіна, були зафіксовані несправедливо, Іванов не уточнив.

Поєдинок Повєткіна з Кличком відбувся 5 жовтня в московському спорткомплексі «Олімпійський». За підсумками 12 раундів усі троє суддів зафіксували перемогу Кличка за очками з рахунком 119:104.

Перемігши Повєткіна, Кличко- молодший захистив титул «суперчемпіона» за версією WBA (Всесвітня боксерська асоціація), що належав йому, а також чемпіонські титули IBF (Міжнародна федерація боксу) і WBO (Всесвітня боксерська організація).