Мисливець на націоналістів виявився педофілом

25.09.2013 21:55

В червні цього року свободівці писали в “Фейсбук” про напад на свого побратима Дмитра Сидоренка. Це сталося на вулиці Героїв Севастополя, коли чоловік стояв біля намету і роздавав партійну пресу.

Злочинець був озброєний телескопічним кийком, який є холодною зброєю ударно-дробильної дії. Згідно зі ст. 263 Кримінального Кодексу України, зберігання та носіння холодної зброї карається штрафом або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років. Не кажучи вже про застосування цієї зброї в злочинних цілях.

Навмисне нанесення легких тілесних ушкоджень карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі до двох років (ч.2 ст. 125 ККУ).

Незважаючи на те, що нападник був озброєний, свободівець дав йому гідну відсіч, і “тітушко” втік з місця події, встигувши нанести Дмитру один удар зі словами “всі бандерівці пі****си, і ти теж”.

Після інциденту ображений злочинець ще двічі повертався, один раз – з якимось самопалом, другий – з підмогою у вигляді трьох товаришів кавказької зовнішньості. Мабуть, йому було дуже прикро, що ні “телескоп”, ні масивна статура не допомогли йому подолати націоналіста один на один.

Активістам вдалося сфотографувати нападника та зафіксувати номерні знаки його автомобіля. На місце події навіть прибув доблесний правоохоронець, було складено протокол, але в міліції, судячи з усього, не побачили складу злочину, оскільки “тітушка” так і не покарали. Що і треба було довести.

В цій історії немає нічого надзвичайного, адже активісти різних громадських організацій час від часу заявляють про напади та погрози, але винних ніколи не знаходять. Це може засмучувати, обурювати, але, в принципі, вже давно нікого не дивує. Тому про це ніколи б не написали, якби не один цікавий нюанс.

Свободівці здогадуються, чим викликана така агресія. Злочинець незлюбив весь націоналістичний рух після зустрічі з молодими патріотами.

Як виявилось, за рік до інциденту на Героїв Севастополя, наш “герой” відзначився своєю любов’ю до юних дівчаток. І не подумайте, це зовсім не батьківська любов. На гарячому педофіла спіймала саме бандерівці.

Серед української молоді вже давно поширилась мода ловити таких збоченців і знімати про це відеоролики. Хлопці знаходять любителів побешкетувати в соціальних мережах. Герой-коханець робить “крихітці” інтимні пропозиції, навіть не підозрюючи, що по той бік монітора сидить не дванадцятирічна Марійка, а вісімнадцятирічний Олег чи Сергій. На такий гачок попався і наш “мачо”. Нижче – відео з соцмережі:

Поки міліція полює на громадських активістів і не має часу на покарання справжніх злочинців, нехай  країна хоча б знає в обличчя своїх “героїв”.

Онисія Гарай