Реальне життя цікавіше

22.09.2013 19:50

Багато хто бачив це фото. Воно розійшлася по всьому світу. Оригінальний пост швидко зібрав більше мільйона переглядів, обріс легендами, версіями, коментарями.

Задум фото зрозумілий: – Я вижив! Вертоліт впав, а я ось вийшов, приборкав тремтіння в руках, закурив і різко випив найпопулярнішого сьогодні на війні енергетика Rip It.


У реальному житті все виявилося не зовсім так. Хлопець з фото днями вийшов в мережу і роз’яснив мільйонам читачів свою історію. Вночі вертольоти висаджував десант на території талібів. Використовувалися прилади нічного бачення. Один вертоліт в повітрі повів себе нестандартно і сів як зміг. Всі вижили, ніхто не постраждав. Вертоліт морпіхи охороняли 3 дні (!), поки не прибув мега-конвой з десятками машин з фахівцями, які оглянули машину, обережно її посунули, і вертолі злетів самостійно. Три дні до цього морпіхів обстрілювали. Таліби хотіли зняти на відео потрапляння міни у вертоліт, щоб зробити пропагандистський фільм про те, як вони вміло збили американського гвинтокрилого сатану. Найближча міна талібів впала за 50 метрів від вертольоту.

Фото зроблене на третій день. Морпех жартує, що компанія-виробник Rip It за таку рекламу повинна постачати його енергетиками до кінця його днів.

http://ir-ingr.livejournal.com/