Як у Києві мітингували проти гомосексуалістів і Європи

19.09.2013 20:46

19 вересня в Києві біля стін Верховної Ради «козаки», «прогресивні соціалісти» та інші проросійські елементи мітингували проти сексуальних меншин та інтеграції України до Європи. Деякі приїхали на акцію з Одеси. Виглядає це на фото та відео доволі вбого. Хоча що від них ще можна було очікувати. Втім, дивіться і робіть висновки самі. Далі текст з прес-релізу організаторів.

«19 вересня в Києві біля стін Верховної Ради відбувся пікет проти проекту закону №2342, внесеного прем’єр-міністром України Миколою Азаровим на вимогу Євросоюзу. Закон гарантує сексуальним меншинам рівні права з людьми нормальної сексуальної орієнтації.

Виступаючі закликали народних депутатів України не голосувати за цей закон Евросодома , який суперечить традиційним цінностям громадян України, біблійним заповідям і спрямований на знищення сім’ї, як фундаменту здорового суспільства.

Мітингувальники були обурені  зрівнянням у правах на виховання дітей для різностатевих і одностатевих сімей. Вони закликали Партію регіонів і Януковича відмовитися від вбивчого для України курсу на євроінтеграцію і пригрозили проти Януковича підняти народ, якщо закон буде прийнятий і Угода про асоціацію буде підписана.»

Фото, відео