Уолтер Уайт здивував автора «Гри Престолів»

19.09.2013 18:55

14 серія 5 сезону серіалу «У всі тяжкі» не залишила байдужим навіть всесвітньо відомого письменника-фантаста Джорджа Мартіна. Автор циклу «Пісня льоду і полум’я», за яким зняли серіал «Гра престолів», поділився своїми позитивними враженнями в особистому блозі. Він навіть припустив , що «Гра престолів» швидше «провалиться в пекло», ніж переможе над серіалом «У всі тяжкі» у премії Еммі в наступному році.

На думку Джорджа Мартіна, Уолтер Уайт – дійсно достойний лиходійський персонаж, і в «Грі Престолів» немає нікого, хто міг би з ним порівнюватися. Ні король Джоффрі Баратеон, ні Тайвін Ланністер, ні Уолдер Фрей не несуть в собі тих якостей лиходія, що є у Уолтера Уайта. Письменник порівнює лиходіїв серіалу «Гра престолів» і Уолтера Уайта: «Оце так! Світ Вестерос насичений психопатами, для яких є абсолютно несуттєвим згвалтування, катування, рабство і кровожерливі вбивства. А у випадку таких персонажів як Рамсі Сноу – взагалі приносить задоволення!»

Але те що твориться в голові Уолтера Уайта, вся та екзистенційна драма його вмираючої душі – в рази гірше, ніж всі герої «Гри престолів» разом взяті, тому що в Хайзенберг ідеально знайшло вираження зло, запущене в нутро людини і укорінене на 5 сезонів .

«Чудові серії. 14 епізод 5 сезону – дивовижний. Уолтер Уайт – ось справжній монстр, яких не бачив Вестерос. І через це мені потрібно з цим щось робити … » – пише Джордж Мартін у своєму блозі. Письменник сприймає Хайзенберга як загрозу, персонажа, якого буде складно переплюнути. Тому Джордж Мартін вважає, що складно зрозуміти, який серіал стане фаворитом на кінопремії Еммі. Хоча всі пам’ятають бурхливий сплеск емоцій, який викликала одна із серій серіалу «Ігри престолів» – «Червоне весілля», страхітливий фінальний епізод якої обговорюють досі .

«Гра престолів» і «У всі тяжкі», напевно, два дійсно культових серіали за останні роки. До слова, не тільки Джордж Мартін високо оцінив сценарій серіалу, в тому числі письменник Стівен Кінг якось зізнався, що «У всі тяжкі» – причина багатьох безсонних ночей і того, як складно повернутися зі світу серіалу в свою реальність .