“Тупе мєнтовське безчинство в Луцьку”

19.08.2013 22:30

Сиджу собі сьогодні вдома, нікого не чіпаю, готуюся сходити на футбол “Волинь”-”Карпати”. Тут дзвінок, телефонують хлопці з Національного Альянсу, що їх та ще з десяток фанатів нашого футбольного клубу у центрі Луцька затримують працівники Беркуту.


Питаю яка причина, кажуть, що абсолютно ніяких правопорушень не вчиняли, мирно пили чай у кафе. Пробую по телефону переконати ініціатора цієї справи – полковника Поліщука, але той стоїть на своєму, всіх пакують і везуть у міськвідділ. Головне аби ж хлопці щось порушили чи принаймні намагались, а то ні, просто сиділи та пили чай.

Приїжджаю туди, питаю яка причина затримання? Кажуть, а ми маємо право будь-кого затримати на три години, от і скористалися. Проводять бесіди, заносять в картотеку, ще й пробували взяти відпечатки пальців, але після мого приїзду спинилися.

Тупе мєнтовське безчинство, просто так, двадцять молодих людей спочатку у бобік, а далі безпідставно затримують. Просто так, аби було, без жодних причин та аргументів. На мою вимогу приїхав керівник луцької міліції Марчишак і лише тоді всіх відпустили.

Завтра направлю депутатське звернення до обласної прокуратури, щодо протиправних дій працівників МВС.

p.s. На фото безпосередні виконавці)

Ігор Гузь