Збір киян по вулиці Серафимовича 13

13.08.2013 13:57

Віталій Уманець:

“Сьогодні на 19.00 призначено загальний збір киян по вул. Серафимовича 13а, де сьогодні вчергове тітушки намагалися силою захопити сквер”.

Andrey Dzindzia:

“Тітушки які зараз на березняках захопили сквер по вул.Серафимовича 13а з членськими білетами партії регіонів …

БРАВО УСЕ БУДЕ ДОНБАС ЯКЩО КИЯНИ НЕ ПІДНІМУТЬ ГОЛОВИ!!!!”

Вадим Торопов:

“Беріть з собою бити, рогатки, кувалди, ломи, хто здатний привезти драбини – везіть! Паркан бетонний встановлений в тумби, в пройомах між плитами був профнастил, який ми збили весь колись, зараз там колючий дріт. Висота паркану десь три з половиною метри”.

Оксана Женжера Вечерська:

На Березняках сьогодні 13.08.2013 вранці відбулось захоплення тітушками парку-скверу навпроти буд. по вул. Серафимовича 13а. Люди сходяться на захист, будемо відбивати сквер. Всі, хто не байдужий, або березняківці, які не знають про це, або на роботі – приходьте, приїздіть в будь-який час, бо події певно будуть розвиватися аж до вечора. Потрібно більше людей, хоча вже й так не мало.

Прохання максимально поширити!

Ось такі грати виставили в трьох місцях, щоб дати можливість поставити знову ворота. Біля кожних воріт, а їх троє була така кількість тітушок.

Палатки й жінка, яких викинули з території парку.

Інтелектуальні тітушки.

Дріт, за який навіть взятись не можна, бо ріже все підряд. При спробі спеціальними кусачками його перерізати на нас почали воду лити. Хоча на тій спеці вона була й не зайва ))

Штурм під час спроби встановити ворота.

Перекриття дороги. Зверніть увагу як міліція протидіє людям. Мене теж покатали на цих гратах, але ми не дали розблокувати.

Хлопці зривали дріт. На фото наслідки.